Деколте за медал: Елена Велевска ги „стегна“ градите во тесно палто! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Деколте за медал: Елена Велевска ги „стегна“ градите во тесно палто! (ФОТО)

Познатата пејачка има со што да се пофали!

Едно од најпознатите деколтеа на македонската естрада е она на атрактивната фолк-пејачка Елена Велевска.

Таа речиси во секоја прилика гордо покажува со што располага, па така беше и на нејзината последна „стори“ објава на профилот на Инстаграм.

Велевска објави фотка на која позира целата облечена во црно, односно таа носи црни панталони и црно тесно палто со предлабоко деколте.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close