Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Грција летово е омилена дестинација на многу познати личности. Еден од нив е и
Дејвид Бекам, кој со неговите деца, синовите Бруклин, Ромео и Круз и ќерката Харпер е на одмор во Грција.

Погледнете како уживаат.

Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia
Profimedia

Викторија Бекам во неделата објави фотографија на Инстаграм од одморот на која позираат Дејвид и момчињата.

„Моите момчиња се повторно заедно“, напиша Викторија покрај фотографијата.

 

Instagram
Прочитајте и...  Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Прочитај повеќе

Јапонски научници тврдат: Кога сте опкружени со дрвја се полните со енергија и се подмладувате!

Слободен Печат

Почина „Мама Рамбо“, мајката на Силвестер Сталоне

Слободен Печат

Фаталната Саманта од „Сексот и градот“ зад себе има три пропаднати брака, а љубовта на својот живот ја најде по 60. година

Слободен печат

Разговор со Маргарита Арсова, координатор на „Синедејс“: „Филм на секое платно“ ги оживува старите заборавени кинолокации во Скопје

Јасмина Кантарџиева Димков

Водич за зимница: Стари рецепти од нашите баби за најдобри домати, пиперки и кисели краставички

Слободен Печат

Пријателките од „Пријатели“ на доделувањето на „Еми“: Цимерки сме од 1994 година!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Марк Ентони изнесе непознат детаљ за Џенифер Лопез: Таа сакаше да се прикрадува и да ги прислушува своите вработени

Слободен Печат

Дали може симптомите на ковид-19 да се појават и веднаш да исчезнат?

Слободен печат

Што кога на децата им е досадно? Еве неколку предлози

Слободен печат

Осум знаци на усните што ја откриваат здравствената состојба – од дијабетес до болести на црниот дроб

Слободен печат

Дневен хороскоп за 22 септември: Верувајте во себе и покажете им на сите дека знаете што сакате

Слободен печат

Виц на денот: Корона

Слободен печат