Дејвид Бекам си ја избричи главата во изолација: Ова мораше да се направи! (ФОТО)

Некогашната ѕвезда на англискиот фудбал, 44-годишниот Дејвид Бекам, се наоѓа во изолација поради коронавирусот, а сега има и нов имиџ.

Сопругот на Викторија Бекам, инаку еден од најзгодните и најпосакувани мажи на светот, ја избричи главата и со новиот изглед се пофали на Инстаграм.

Со оваа постапка Бекам се придружи на големиот број на мажи кои подлегнаа на промени во овој период додека се во карантин.

Значи, и Бекам стана сам свој фризер, а малку која жена нема да се согласи со тоа дека тој има апсолутно право да направи што сака со својот изглед, бидејќи повторно одлично ќе му стои.

Дејвид се пошегува дека „ова морало да биде направено“ и објави црно-бело селфи, додека лежи на кауч за време на изолацијата поради Ковид 19.

Прочитајте и...  Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 25 мај: Не дозволувајте никој да ги потценува вашите ставови

Слободен печат

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат