Дејвид Бекам беше модна катастрофа на ревијата на својата сопруга: Викторија ги доби сите пофалби! (ФОТО)

Викторија Бекам ја претстави својата нова колекција на Лондонската модна недела, а најголемата поддршка и пофалби за својата работа ги доби од нејзиното семејство, кое седеше во публика.

Модната дизајнерка Викторија Бекам навремено ги извести своите обожаватели дека престижната ревија ќе се одржи виртуелно, без гости.

Сепак, Викторија не беше сама, неа ја поддржуваа членови на нејзиното семејство кои се фотографираа веднаш по шоуто, со цел да го овековечат моментот.

„Моите омилени (и единствени) гости оваа сезона! Те сакам многу “, напишала дизајнерката под сликата на нејзините синови Ромео (18) и Круз (15), ќерката Харпер (9) и нејзиниот сопруг Дејвид.

И додека нејзините придружници беа воодушевени од елеганцијата на момчињата, како и долгиот пурпурен фустан на малата Харпер, кој совршено одговараше со мартинките, Дејвид доби бројни критики на штета на неговиот стил.

Се чини дека сите погледи беа насочени кон стајлингот, односно кон нозете, и многумина се прашуваа зошто тој се појави на модната ревија на неговата сопруга во чорапи и сандали.

Корисниците на социјалните мрежи го изразија своето незадоволство во делот за коментари.

„Дејвид, те сакам! Но, чорапите и сандалите се големо „не“.

„Прекрасна семејна слика! Но, не можам да помислам на таа комбинација на чорапи и сандали.“

„Дејвид, зошто чорапи и сандали? Тоа никогаш не изгледаше добро“ биле само некои од критиките.

Прочитајте и...  Вкусови што се памтат: Албанска кујна - Флија, кора по кора - без сукање!

Поврзани вести

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат

ФОТО: Таа е една од омилените дами во Холивуд, а нејзиниот љубовен живот секогаш интригира – Можете ли да ја препознаете славната актерка?

Слободен печат

ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Слободен печат

Никол Кидман: „Не сакам моите деца да користат Инстаграм бидејќи и јас не го разбирам“

Слободен Печат

25 години од песната „Gangsta’s Paradise” која го натера светот на расизмот и сиромаштијата да им погледне во очи

Слободен печат

Остави Коментар