Дара Бубамара „грми“ во бикини, па доби интересен коментар: „Ти си кралица, но на Фотошопот“ (ФОТО)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара ги користи последните секунди од летото, кое официјално заврши денеска на 22 септември во 15 часот и се сончаше на терасата од својот дом во Белград.

Дара облекла интересни бикини и испозирала на својата тераса и нормално ги „исфрли“ своите облини во прв план.

Многумина останаа воодушевени од нејзиниот перфектен изглед и рамен стомак, па ја почестија со низа комплименти: „Радојка грмиш“, „Какво тело имаш, а особено градите и задникот“, „Риба на суво“ – се само дел од коментарите.

Меѓутоа покрај коментарите за добриот изглед, пејачката доби и титула „фотошоп кралица“, бидејќи како тврдат некои од нејзините следбеници, таа претерува во „обработување“ на сликите.

– Ти си кралица, но на Фотошопот – е еден од коментарите.

Прочитајте и...  Разговор со д-р Коста Цветковиќ: Сè што треба да знаеме за бенките
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Како старата правосмукалка да ја претворите во нова: Потребен ви е само картонот од кујнските бришачи!

Слободен Печат

ВИДЕО: Општа тепачка на летот за Порторико: Жена предизвика тепачка поради кавга околу заштитните маски

Слободен печат

Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Слободен Печат

ФОТО: Таа е една од омилените дами во Холивуд, а нејзиниот љубовен живот секогаш интригира – Можете ли да ја препознаете славната актерка?

Слободен печат

ВИДЕО: Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Слободен печат

Никол Кидман: „Не сакам моите деца да користат Инстаграм бидејќи и јас не го разбирам“

Слободен Печат

Остави Коментар