Дали оваа жена е нормална? Ова се најголемите силиконски гради на светот и изгледаат одвратно (ВИДЕО) - Слободен печат

Дали оваа жена е нормална? Ова се најголемите силиконски гради на светот и изгледаат одвратно (ВИДЕО)

Што е многу, многу е…

Оваа жена толку многу претерала со силиконските гради што дури е одвратно…

Кога ќе видите како изгледа и сами ќе донесете таков заклучок.

Погледнете…

Прочитајте и...  Елтон Џон го прекина концертот: Падна на клавирот и заплака! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Колку часа треба да вежбате за да видите резултати?

Слободен печат

Модната формула на Џенифер Анистон, кралицата на минималистичкиот стил: Овие две работи никогаш не би ги носела! (ФОТО)

Слободен Печат

Секоја кинематографија би била горда на нив: Ова се најубавите германски актерки! (ФОТО)

Еспресо

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Слободен печат

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен Печат

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Слободен Печат

Остави Коментар

2 × 1 =

Прочитај повеќе

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат

На 17 февруари почна нова ера во музиката: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Слободен Печат

Зошто никогаш не треба да возите на поплавен пат? (ВИДЕО)

Слободен печат

Ова се вика совршен стил: Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Слободен Печат

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Слободен Печат

Од војнички до трендовски чизми: Како мартинките станаа и останаа моден тренд?

Слободен Печат