Дали ќе ја препознаете? Вака изгледала снаата на Цеца пред пластичните операции! (ФОТО)

Богдана Родиќ сега Ражнатовиќ пред неколку години се најде во центарот на вниманието поради нејзината врска со синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ.

Вељко и Богдана претходната година во ноември го кажаа судбоноснота „да“ и запливаа во брачните води, а наскоро ќе станат родители и на нивното прво дете, синот за кој го одбраа име по дедото, Жељко.

Богдана се занимавала со кошарка се додека не се здобила со повреда и морала да се откаже од спортската кариера, па продолжила да има помага на родителите кои имаат тезга на пазар и продаваат пилиња.

Сепак, Богдана пред неколку години изгледаше потполно различно.

Вака изгледа снаата на Цеца пред и по пластичните операции, а корисниците на социјалните мрежи се соглуваат во едно – Богдана изгледала поубаво пред операциските зафати.

Прочитајте и...  Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Виц на денот – Светло

Слободен печат

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат