Дали ќе го препознаете ова преслатко девојче кое денес полни 29 години и е една од најбараните манекенки? (ФОТО)

Светската јавност ја забележа пред 7 години во спотот кој во тоа време беше една од најпопуларните нумери – „Blurred Lines“ од Роберт Тик, а од тој момент нејзината кариера започна да расте со вртоглава брзина.

инстаграм
инстаграм

Оваа прекрасна девојка разубави бројни насловни страници и работеше кампањи за најголемите светски брендови со што и успеа да се искачи на врвот на листата за најбарани модели на денешницата, а откако започна да се занимава со јавна работа, не престана да привлекува внимание.

инстаграм
инстаграм

На нејзината убавина никој не може да остане рамнодушен, а за шармантната Емили Ратајковски, која денес полни 29 години, уште во детството можело да се забележи дека ќе порасне во вистинска убавина.

Прочитајте и...  ИНТЕРВЈУ Данела Арсовска: Имаме голема мотивација за уште поактивна поддршка на жените
инстаграм
инстаграм

Прочитај повеќе

„Со години спиев со неговата сопруга, а тој го знаеше тоа“: Нов скандал во Холивуд! (ФОТО)

Васко Спасоски

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Слободен печат

Морале да ја разбудат познатата манекенка додека и правеле операција на мозокот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Внимание: Никогаш не оставајте шише со вода во автомобилот! Ова видео ќе ви покаже што може да се случи!

Слободен печат

Саша Ковачевиќ вози „ѕвер“ од 200 илјади евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Феноменален десерт: Пита со праски

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Антониа Гиговска напиша емотивна порака: Многу луѓе се среќни кога плачам (ФОТО)

Васко Спасоски

Факти за љубовта кои ни самите не сакаме да ги прифатиме

Слободен Печат

Макс фон Сидов: Екстремно моќно и неверојатно едноставно

Слободен печат

Е, сега си добра! Пластичен хирург си создал совршена жена и веднаш ја запросил! (ФОТО)

Слободен печат

Меган Маркл го напаѓа кралското семејство: Не ме заштитија за време на бременоста!

Слободен печат

Фестивалот „Охрид колинг“ презакажан за следната година

Слободен печат