Дали ќе ги препознаете овие две преслатки дечиња? (ФОТО)

Децата на познатите се постојано во центарот на вниманието, па така и овие…

Мајка им е една од најуспешните пејачки на балканот и пошироко. Девојчето сега гради кариера како успешна пејачка по стапките на мајка си, а синот е успешен боксер и наскоро ќе се жени за својата бремена вереница.

Погледнете за кого станува збор:

Instagram

Да, токму така. Станува збор за Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзините две деца, Анастасија и Вељко. Оваа фотографија е направена во далечната 1999 година, а еве ги нив денес.

View this post on Instagram

Moje blago❤️❤️❤️

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат