Дали ја препознавате? Зад себе има турбулентен развод, а ја поврзуваа и со Бредли Купер

Ова слатко девојче денес е мајка на три деца и има многу успешна кариера.

Се работи за познатата глумица која важи за една од најубавите во Холивуд. Магазинот „Пипл“, оваа пролет ѝ ја додели и титулата „најубава“.

Profimedia

Денес има три деца од бракот со поранешен сопруг Бен Афлек, а нивниот развод беше многу турбулентен. Ѝ беше потребно прилично време да се опорави, но сега се во добри односи.

Ја поврзуваа и со холивудскиот

Instagram

заводник Бредли Купер.

На фотографијата е Џенифер Гарнер, глумицата со најубавата насмевка во Холивуд.

Jennifer Garner podijelila je recept za zdravi smoothie doručak i zvuči odlično

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат