Дали ја премина границата? Карлеуша прошета по сцената во распартален фустан!

Карлеуша продолжува да ги диктира модните трендови во Србија, а и пошироко. Откако продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд, пејачката и членка на жирито не престана да ја шокира јавноста со нејзините модни комбинации. Секако, сето тоа го „документира“ на нејзиниот инстаграм-профил.

Погледнете во што се појави неделава.

 

 

 

 

 

 

 

Прочитајте и...  Невообичаен симптом на коронавирусот кој лекарите се уште не можат да го објаснат!

Поврзани вести

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Остави Коментар