Дали е ова најжешката фотографија на Анастасија Ражнатовиќ за ова лето? (ФОТО)

Ова лето од младата пејачка и наследничка на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија се изнагледавме фотографии на кои позира во најразични костими за капење.

Уште од почетокот на летото атрактивната пејачка започна да споделува фотки со своите обожаватели и со гордост да го покажува своето совршено тело.

Но, ако треба да се избере најжешка фотографија за ова лето која ја објавила младата Ражнатовиќ, без двоумење тоа ќе биде токму оваа фотка:

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

𝒲𝒽𝑒𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝓈𝓊𝓃 𝑔𝑜𝑒𝓈 𝒹𝑜𝓌𝓃…✨🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитајте и...  Нутриционист Тања Турунџиева: Како да го сочувате и зајакнете имунитетот во време на коронавирусот

Поврзани вести

Харисон Форд: После мене никој не може да биде Индијана Џонс

Слободен Печат

Народни лекови за парадентозата: Спасете ги своите заби на време!

Слободен Печат

Дневен хороскоп за 28 ноември: Сите врати ви се отворени, но многу е важно како вие ќе играте

Слободен печат

Виц на денот: Географија

Слободен печат

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian