22 C
Скопје

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Се бројат деновите и кога есента ќе ни пристигне официјално, односно кога ќе паднат температурите и ќе ги снема сончевите зраци.

Па, токму поради тоа нашата позната пејачка Викторија Лоба ги користи последните мигови од летото за да ужива максимално.

Таа на својот профил на Инстаграм сподели уште две нови фотографии на кои позира во бикини. Она што може да се забележи на фотките, е дека Лоба изгледа во топ-форма.

Секој мускул од нејзиното тело се познава, а тоа како што знаете е резултат на здравиот начин на живот кој го практикува познатата пејачка…

Погледнете ја:

Поврзани вести

Даниела Мартиновиќ и Петар Грашо: Повеќе не живееме под ист покрив

Слободен печат

Тие постојано се муртат и се сфаќаат лично: Ова се 4-те најголеми намќори во хороскопот! Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Џорџ Клуни наполни 60 години: Подобро тоа отколку да си мртов!

Слободен печат

ФОТО | Баба билдерка која е вистинско чудо! Има 71 година и нереално е тоа што таа може да го направи!

Слободен печат

ФОТО | Најдобра реклама: Џенифер Лопез позираше со нејзината мајка и ќерка

Слободен печат

ФОТО | Цртањето со креда по ѕид е новиот хит во уредувањето на ентериерот: Место за потсетник или место за креативно изразување!

Слободен печат

Остави Коментар