10 C
Скопје

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Се бројат деновите и кога есента ќе ни пристигне официјално, односно кога ќе паднат температурите и ќе ги снема сончевите зраци.

Па, токму поради тоа нашата позната пејачка Викторија Лоба ги користи последните мигови од летото за да ужива максимално.

Таа на својот профил на Инстаграм сподели уште две нови фотографии на кои позира во бикини. Она што може да се забележи на фотките, е дека Лоба изгледа во топ-форма.

Секој мускул од нејзиното тело се познава, а тоа како што знаете е резултат на здравиот начин на живот кој го практикува познатата пејачка…

Погледнете ја:

Прочитајте и...  Д-р Ирена Гошева, гинеколог: Дали сите гинеколошки инфекции се сексуално преносливи?

Поврзани вести

Крис Џенер по стапките на нејзините ќерки: Основа свој бренд за убавина

Слободен Печат

Феномен „интерактивно сонување“: И во најдлабок сон умот има моќ да одговара на прашања

Слободен печат

Модниот дизајнер Александар Венг обвинет за сексуално вознемирување

Слободен Печат

Калифорниската сорта е позаразна и поотпорна на вакцини

Слободен печат

ВИДЕО | Дигидог, робот куче: Необична и малку застрашувачка помош на полицијата на Њујорк

Слободен печат

Маја Кикириткова со искрена и потресна исповед: Ова е моето тело после два тешки царски реза

Ирена Трајкова

Остави Коментар