Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО) - Слободен печат

Црното одело на Меланија Трамп кое секоја жена треба да го има (ФОТО)

Меланија Трамп одлучи на кратко да се оттргне од фустаните во кои сме навикнале да ја гледаме, па за последниот службен настан во Белата куќа избра класично црно одело со потписот на Мајкл Корс и бела кошула.

Ова модно парче кое зрачи со елеганција, префинетост, но и професионалност и одважност го комбинираше со црни салонки со високи потпетици.

Едноставно е, ваква одлична комбинација, треба да има секоја жена.

Прочитајте и...  Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Виц на денот: Брзини

Слободен печат

Лозано освои награда на MAC: Го најавија дека доаѓа од Северна Македонија, но веднаш ги поправи!

Слободен печат

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

eleven − five =

Прочитај повеќе

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Антониа Гиговска со извонреден стајлинг на доделувањето на MAC наградите во Белград! (ФОТО)

Слободен печат

Песна, солзи и „молба за помош“: Деми Ловато со емотивен настап за првпат по две години откако безмалку ќе умреше (ВИДЕО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат

Паоло Коелјо открива: Како да ја пронајдеме сродната душа и да ја привлечеме

Слободен печат