Цензура во живо: На клупска телевизија зборуваше за долгот на Јунајтед, водителот го замолкна (ВИДЕО)

Манчестер јунајтед се најде на удар на англиската јавност поради непрофесионалниот потег на водителот на клупската телевизија бидејќи го замолкна навивачот кој зборуваше за огромниот долг на клубот од доаѓањето на семејството Глејзер.

Емисијата во студио во која гледачите имаат можност да зборуваат на разни теми,се најде на удар на англиската јавност поради непрофесионалниот потег на водителот.

Еден навивач се јави во емисијата и зборуваше за долгот на Манчестер јунајтед кој според него е главниот проблем за слабите резултати.

Само што го изговори тоа, водителот отсечно го запре гледачот и го исклучи од програмата, потег кој беше дочекан до големи критики.

Прочитајте и...  Леброн на комеморацијата за Коби барал само една работа

Прочитај повеќе

Лион со предност оди во Торино, Сити за пет минути го замолкна „Бернабеу“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ѓоковиќ: Шарапова имаше кариера со која може да се гордее! (ВИДЕО)

Слободен печат

Нашите боксери тренираат во Србија пред олимпискиот турнир во Лондон!

Слободен печат

Првиот човек на косовскиот фудбал осуден на девет месеци затвор!

Слободен печат

Интер е незадоволен, Алексис Санчез се враќа во Јунајтед!?

Слободен печат

ЛЕ: Противниците на Интер со маски допатуваа во Милано! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Челзи нуди 30 милиони евра плус Кепа за голманот на Атлетико

Слободен печат

Каков удар за Баерн, Левандовски мора на долга пауза! (ФОТО)

Слободен печат

Ѓоковиќ го елиминираше и Колшрајбер во Дубаи (ВИДЕО)

Слободен печат

Флорентино Перез со огромна понуда за Ван Дајк!? (ФОТО)

Слободен печат

Годишен форум на тренери во организација на ФФМ

Слободен печат

НЕВЕРОЈАТНА ПОНУДА: Арапите нудат 400 милиони фунти за борба помеѓу Џошуа и Фјури

Слободен печат