ЦЕЛОСНО СЕ ПРОМЕНИ: Клое Кардашијан направила нова операција? (ФОТО)

Сестрите Кардашијан се познати по тоа што често го „доработуваат“ својот изглед, но една од нив почна да претерува.

Во последниве три години Клое Кардашијан драстично се промени, вгради импланти во задникот, ги коригираше усните, се подложи на липосукција, ја промени фризурата, а според фановите, има направено и корекција на носот.

На новата фотографија на Инстаграм таа добила многу коментари, кои во најголем дел се однесувале на нејзиниот нос, а некои напишале и „Дали е ова Ким?“

Погледнете и самите и видете како Клое изгледаше пред три години, а како сега.

клое кардашијан
Профимедиа/Инстаграм
Прочитајте и...  Хороскоп за 28 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник…

Прочитај повеќе

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Слободен печат

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Слободен печат

Деми Мур покажа дека проѕирното не мора да биде и вулгарно (ФОТО)

Слободен печат

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Слободен печат

Морничави пораки кои би можеле да го уништат Џони Деп – Прво ќе ја удавиме, па потоа ќе ја запалиме!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кејт Мидлтон облече патики од 2.000 денари и за само еден час овој модел целосно се распродаде

Слободен печат

Што да правите во Скопје ОВОЈ ВИКЕНД

Слободен печат

Ниту Канада не ги сака Меган и Хари – Полека сите врати им се затвараат!

Слободен печат

Златна Бубамара 2020, на сцената и пред сцената: Сашко Коцев го „избриша“ подот со РЕКЕТ! (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Вечерва „Баклава“ го промовира новиот албум: Гости ќе бидат Дарко Рундек и „Суперхикс“

Слободен печат

Хрватски научник пресмета колкави се шансите да починете од коронавирус

Слободен печат