ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег? – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ЦЕЛОСНО ГО ИЗГУБИ КОМПАСОТ: Дали Карлеуша на детски роденден го покажа својот интимен белег?

Според коментарите на публиката, се работи за шега наменета за пејачката, која пак, таа не ја разбрала и гордо се пофалила со тортата на сите социјални мрежи.

По аферите и скандалите, како и приватните непријатни моменти, се чини како пејачката веќе да „не знае каде тера“ со своето непромислено однесување.

Таа овојпат објавила фотографии со нејзините ќерки покрај торта, која според публиката, е реплика на нејзиниот полов орган, заедно со белегот, кој стана познат за време на скандалот со Врањеш.

Според коментарите на публиката, се работи за шега наменета за пејачката, која пак, таа не ја разбрала и гордо се пофалила со тортата на сите социјални мрежи.

Други пак, тврдат дека најверојатно тоа го направила намерно, со цел да привлече уште повеќе внимание врз себе.

принтскрин
принтскрин

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close