4 C
Скопје

Цеца Ражнатовиќ во кожен фустан и капа со мрежа го „запали“ Инстаграм: Никогаш не изгледала подобро! (ВИДЕО)

Пејачката Цеца Ражнатовиќ привлече внимание со новиот пост на Инстаграм. Имено, фолк ѕвездата позираше во кожен фустан и носеше капа со мрежа на главата.

Цеца блескаше за време на снимањето, а обожавателите изјавуваат дека никогаш не изгледала подобро.

„Совршена“, „Никогаш не си била поубава!“, „Единствена“, беа дел од коментарите на обожавателите.

Погледнете го видеото:

Прочитајте и...  Најпосветените партнери - Хороскопски знаци кои секогаш ќе ве стават на првото место!

Поврзани вести

ФОТО | Нов невообичаен тренд на обликување на брадата: Дали би го пробале?

Слободен печат

ФОТО | Откако ја откопа својата мачка и ја зготви, пејачката сега призна дека во домот има и череп од 6-годишно девојче

Слободен печат

Џо Бајден ја следи само Криси Тајген на „Твитер“: Таа е шокирана како единствената ѕвезда која ја следи претседателот

Слободен печат

ФОТО | Ова е доказ дека Ромео Бекам би можел да ги надмине славните родители: На кого повеќе ви наликува?

Слободен печат

ФОТО | Малку задрема: Лордес Леон, најстарата ќерка на Мадона, фотографирана како се вози во метрото во Њујорк!

Милена Ризовска

Колаче кое е готово за 10 минути: Чајни чупавци кои им успеваат на сите!

Слободен печат

Остави Коментар