15 C
Скопје

Цеца Ражнатовиќ денеска беше на судење со Јелена Карлеуша со чанта од 2.300 евра! (ФОТО)

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ остала доследна на елегантниот избор на облека, а особено кога се во прашање рочиштата.

Така беше и денеска во Белград, кога познатата пејачка имаше повторно соочување со Јелена Карлеуша.

Цеца во судот се појавила нешто ситно пред 13 часот, кога и било закажано судењето.

Насмеана и позитивна, пејачката на себе носела долги панталони, елегантна маичка, високи потпетици, но сите зјапаа во нејзината чанта.

Станува збор за „Луј Витон“, чија цена на официјалниот сајт изнесува 2.690 долари, односно 2.300 евра.

Погледнете:

Поврзани вести

Повеќе од три милиони „лајкови“ за Бијонсе: Пејачката воодушевува со своето тело во проѕирен комбинезон

Слободен печат

Семејни дискусии: Препорачливо е да се прескокнат овие теми на разговор со вашите родители

Слободен печат

ВИДЕО: Невеста на која ни Џулија Робертс не ѝ е рамна! Кажа „не“ и побегна, а младоженецот ја гаѓаше со чевелот!

Слободен печат

ФОТО | Кралицата Летиција во фустан стар 15 години: Сè уште совршено ѝ стои!

Слободен печат

ФОТО | Ана Ивановиќ објави фотографија со својата мајка: Фановите воодушевени

Слободен печат

Наташа од Гевгелија ја победи зависноста од хероин од тинејџерскиот период и сега е успешна жена, сопруга и мајка на три деца: Од дното повторно до врвот со мали чекори и упорност

Мими Стојановска

Остави Коментар