Цеца објави досега невидена фотографија од Вељко: Има долга коса и шета мало вистинско мече! (ФОТО)

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ со своите фанови сподели фотографија од детството на Вељко Ражнатовиќ.

Цеца наскоро ќе стане баба, бидејќи првенчето на нејзиниот син и снаата Богдана ќе добијат син кој ќе го крстат Жељко.

До тогаш, Цеца се присетила на периодот кога Вељко имал отприлика 10 години, а фотката ја објавила на својот профил на Инстаграм.

Иако Вељко сега има кратка коса, тогаш како дете имал долга коса, па дури и шишки, а она што особено го привлече вниманието е тоа што тој во едната рака чува вистинско мече.

Фото: Инстаграм

 

 

Прочитајте и...  Не си играјте со нивните нерви - Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Прочитај повеќе

Виц на денот – Светло

Слободен печат

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат