Цеца и Анастасија заедно на забава: Во автомобилот пееја на цел глас! (ВИДЕО)

Цеца Ражнатовиќ неодамна се врати од настапите после долгата пауза поради коронавирусот. После подолго време, фолк-ѕвездата исто така била и на ноќно излегување и тоа со ќерката Анастасија.

Цеца веселата атмосфера ја забележала во нејзиниот автомобил, каде била и Анастасија со другарките, а со нив и нејзиниот пиар Сретен Радовиќ.

Во автомобилот имало вистинска забава, а во позадина одела нејзината песна „Пробуди ме каде буде готово“, која ја пееа сите во еден глас.

Фолк-ѕвездата била максимално дотерана за оваа прилика, односно носела црн фустан со изразено деколте.

Прочитајте и...  ФОТО | Деми Мур повторно непрепознатлива, а обожавателите веднаш реагираа: „Штета, беше убава жена“

Поврзани вести

ФОТО: Емили Ратајковски позира гола во 36-та недела во бременоста

Слободен печат

ФОТО: Џастин Тимберлејк и посвети на сопругата Џесика Бил ретка јавна порака за нејзиниот посебен ден

Слободен печат

ФОТО | Фризер ја посрамоти Ким Кардашијан, но таа му возврати: „Те мразам. Ме исцрпи“

Слободен печат

ФОТО: Таа е сон на милиони мажи, а на жените може да им биде пример кога станува збор за облекувањето

Слободен печат

Зошто секогаш треба да ја загреете рерната пред употреба?

Слободен печат

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи нивните замрзнати ембриони

Слободен печат

Остави Коментар