Чудо во Сибир: Жена падна од деветти кат на зграда, стана и си замина (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Сосед сними неверојатна сцена во Сибир – на својата камера забележа жена која паѓа од девети спрат на зградa, пренесува српски „Курир“.

На снимката може да се забележи жена која од голема висина паѓа во длабок снег, по што таа станува и како ништо да не се случило, си заминува од местото на настанот.

Детали за овој несекојдневен настан, ни за тоа дали жената има некакви повреди, засега не се објавени.

Прочитајте и...  Заев: Подобро да стиснеме заби два месеци за секој да има приход, отколку да се доведе во прашање генералната исплата на платите

Прочитај повеќе

Курти: Ова е најсериозната ситуација по војната во Косово

Слободен печат

Најголемата банка „повлече нога“: Комерцијална банка објави замрзнување на кредитите

„Ронтис” додели 500 визари за здравствените работници во Велес

Слободен печат

Спасовски: Од денеска ние сме НАТО

Нетанјаху е во самоизолација

Слободен печат

КСС предлага намалување на платите за сите именувани и избрани лица

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се бара решение за откупот на јагнињата и распределбата на хуманитарната помош во Дебар

Слободен печат

Столтенберг: Добредојдовте во НАТО

Слободен печат

Статистиката на денот за бројот на новозаболени од утре ќе се соопштува до 15 часот

Слободен печат

Апел до компаниите во рамки на можностите да помогнат во борбата против КОВИД – 19

Слободен печат

Тајландскиот крал се самоизолирал во хотел на Алпите и си направил харем со 20 жени (ФОТО)

Слободен печат

ВО ЖИВО: Церемонија на кревање на македонското знаме пред седиштето на НАТО и обраќање на ПВРСМ Спасовски

Слободен печат