ЧИЈА СОБА Е НАЈНЕУРЕДНА? Татко ИЗНЕРВИРАН од нередот во собата на ќерка му започнал „војна“ на Твитер - Слободен печат

ЧИЈА СОБА Е НАЈНЕУРЕДНА? Татко ИЗНЕРВИРАН од нередот во собата на ќерка му започнал „војна“ на Твитер

Водителот на BBC, Ники Кемпбел, одлучил да стави крај на нередот на неговата ќерка и објавил фотографија од нејзината соба.

„Ова е сосема неприфатливо. Имаш скоро 19 години и смачено ми е. Не ми е гајле дали ќе исчистиш. Навистина ме лути ова“, напишал Кемпбел и објавил фотографија од собата на својата ќерка на Твитер.

Најлошо од сè е што се испоставило дека воопшто и не е толку неуредна во споредба со другите.

Прочитајте и...  Храна со моќни афродизијачки својства

Брзо почнале да се јавуваат и други родители. Некои дури напишале дека ќерка му е „аматерка“ и со фотографии аргументирале што значи да се биде „професионалец“ на несредна соба.

Твитер

„Ајде да се замениме. Јас ја земам твојата ќерка, а ти мојот син, студент по медицина кој беше дома „две минути“, напишала корисничката Луис.

Твитер

„Одбивам да ја исчистам или да ја уредам собата додека таа живее вака“, коментирала една мајка.
Ја прифаќам понудата и ја зголемувам (ова не е фотошоп), напишала Линдзи.

Прочитај повеќе

Посипете сода бикарбона врз креветот на кој спиете и ќе се случи голема промена

Слободен Печат

Хороскоп за 17 февруари 2020: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен Печат

Виц на денот: Срца

Слободен печат

Елтон Џон го прекина концертот: Падна на клавирот и заплака! (ВИДЕО)

Слободен печат

Џорџо Армани, животна приказна раскажана во прво лице

Слободен печат

Љубица Трифунова: Во тренд е негувана и здрава коса и минималистичка шминка

Јасмина Кантарџиева Димков

Остави Коментар

4 + тринаесет =

Прочитај повеќе

Паметен шопинг: На кои работи треба да размислуваме кога купуваме на попуст

Слободен печат

Храна со моќни афродизијачки својства

Слободен печат

Салатите можат да дебелеат? Да, еве како

Слободен печат

28-дневна Саси диета за брзо топење на мастите

Слободен печат

Тибетанска уметност на лекувањето

Слободен печат

Овие хороскопски знаци никогаш нема да ви простат неверство

Слободен печат