„Челичната принцеза“ на Путин ни крива ни должна се нашла среде порно-скандал

Поранешната јавна обвинителка на Автономната покраина Крим и сегашна заменичка на претседателот на Одборот за меѓународни односи на руската дума, Наталија Поклонскаја, ни крива ни должна се нашла среде секс-скандал бидејќи на интернет почнале да кружат снимки од пред неколку години на кои жена ужива во „жежок“ секс.

Снимката се појавила на порно-сајтовите и прикажува непознат маж со девојка која е наводно Поклонскаја. Многу брзо станало јасно дека не се работи за Наталија, туку за порно глумица која многу личи на неа.

39-годишната украинска политичарка кога била државен обвинител на Крим го добила прекарот „челичната принцеза на Путин“. Кога во рускиот парламент се гласало за подигнување на старосната граница за заминување во пензија од 55 на 63 години, Наталија била единствена која во целиот парламент гласала против.

Прочитајте и...  Кортни Кардашијан го напушти реалното шоу по 13 години: Потребна ми е приватност

Прочитај повеќе

Маја Улк, физиотерапевтка и холистички тренер: Промената во себе носи промена на нашата релност

Јасмина Кантарџиева Димков

Исчезна глумицата Наја Ривера: 4-годишниот син бил сам на бродот, се претпоставува дека се удавила

Слободен печат

Време е за добра забава: „Нокаут“ со настап во Скопје!

Васко Спасоски

Џони Деп пред судијата го раскажа цел живот – од зависноста и забавувањето со Кејт Мос до ноќта кога умре Ривер Феникс

Слободен печат

Доста време посветив, не беше едноставно: Пејачката Гиговска положи возачки испит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Почина учителката обвинета за силување ученик за кого подоцна се омажи (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Либеро Бенд“ снимија нова песна, во спотот еден куп згодни девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 9 јули: Замислете си каде сакате да се видите себеси во иднина

Слободен печат

Виц на денот – Вишок килограми

Слободен печат

Жизел Бундхен ја покажа најслатката и најверна партнерка за јога! (ФОТО)

Слободен Печат

Познатата турска актерка која ја гледавме во улогата на Шехерезад покажа како изгледа нејзиното тело само 4 месеци после породувањето! (ФОТО)

Слободен Печат

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, започнува самостоен живот подалеку од целата семејна драма!

Слободен Печат