Категорија: Сцена

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек ја потврди врската со прекрасната Бонд девојка! (ФОТО)

Слободен Печат
Прекрасната актерка Ана де Армас го прослави 32-ри роденден во друштво на своето момче кое конечно ја потврди нивната врска, холивудскиот актер Бен Афлек. Парот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со Instagram Live се одбележа годишнината од најпознатиот хит на Ејми Вајнхаус!

Слободен Печат
„Grammy Museum“ вчера со инстаграм-лајв случување ја одбележа 13-годишнината од излегувањето на познатиот хит на Ејми Вајнхаус, најавија grammy.com. Синглот „Back To Black“ покрај песните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не ни помислиле на Џенифер Анистон: Како Анџелина Џоли го заведе Бред Пит!

Слободен Печат
Светот беше шокиран кога слушна дека актерот Бред Пит, тогаш оженет со „Пријателката“ Џенифер Анистон, е во врска со колешката Анџелина Џоли, а дури 15...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган Маркл лута: Губи на суд против британските новинари!

Слободен Печат
Меган Маркл (38) го тужеше британскиот таблоид „Mail of Sunday“ поради некоректно и непрофесионално известување за неа и принцот Хари (35). Меган изјави дека медиумите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кијану Ривс ја запросил својата девојка Александра Грант во тајност!

Слободен Печат
Холивудскиот миленик Кијану Ривс (55) конечно ќе се венча со својата нова девојка, уметничката Александра Грант (46), тврдат странските медиуми. Канадскиот актер својата девојка ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Марија Шерифовиќ сама на стадион: Ќе запеам како да има 50.000 луѓе пред мене!

Слободен Печат
Пејачката Марија Шерифовиќ (35) овие денови се спрема за неделниот концерт на стадионот на фудбалскиот клуб Партизан во Белград. Се верува дека се е спремно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Не умееше да се носи со славата на неговата девојка Кира Најтли, а потоа и самиот стана мегапопуларен!

Слободен Печат
Актерката Кира Најтли и актерот Џејми Дорнан биле љубовен пар на почетокот од своите кариери, а врската траела 2 години. Дорнан најпрво работел како модел,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Тајната позади совршениот изглед на Џеј Ло!

Слободен Печат
Скоро да не пројде недела, а да Џенифер Лопез и Алекс Родригез не ги видиме на влезот во теретаната во која веќе имаат добиено и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Слободен печат
Ѕвездата на „Baywatch“, Кармен Електра, меѓу останатото популарноста ја зголеми и со врската со кошаркарот Денис Родман. Родман беше член на Чикаго Булс, во периодот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешниот сопруг на Меган Маркл очекува дете со богата наследничка (ФОТО)

Слободен печат
Во врска се од 2017 година, а се венчаа една година по големата кралска свадба на принцот Хари и Меган Маркл. Холивудскииот продуцент Тревор Енгелсон...