Категорија: Сцена

Магазин Сцена

„Дури и мојата долна облека имаше телохранители“ – Наскоро полни 50 години, но се уште воодушевува со убавината

Слободен печат
Еден од најбараните модели на сите времиња, рамо до рамо со Синди Крафорд и Наоми Кембел, е и Клаудија Шифер. View this post on Instagram...
Жена Магазин Сцена

Џулија Робертс поставува нови модни стандарди: Нејзината маска е апсолутен хит! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Џулија Робертс (52) е забележана во еден супермаркет во Малибу, облечена во фармерки и црна јакна, додека на рацете носеше ракавици, а на лицето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Во какво карантинско расположение е Викторија Лоба? Зависи од саатот!

Слободен печат
Викторија Лоба на својот инстаграм-профил објави колаж од фотографии на кои е прикажана во различно расположение, а во опис напиша: Во кое карантинско расположение си...
Магазин Сцена

Петра Еклстон го роди четвртото дете: Берни доби прекрасна внука

Слободен Печат
Петра Еклстон (31), ќерката на милијардерот Берни Еклстон (89), роди девојче. Среќната вест ја откри нејзиниот вереник Сам Палмер во неделата вечерта, а приновата им...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Гвинет Палтроу ги препорача најдобрите играчки за возрасни: Како да го „зачините“ љубовниот живот за време на изолација

Слободен печат
Глумицата Гвинет Палтроу одлучила да го сподели своето искуство со фановите и да ги посоветува за најдобрите сексуални играчки што можат да ги користат додека...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Слободен печат
Пејачката Селена Гомез (27) призна дека години наназад се бори со биполарно пореметување, како и дека поради тој проблем посетила и психијатриска болница. Селана во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Слободен печат
Фризерот Фади Фаваз (46) четири години беше во врска со славниот музичар Џорџ Мајкл, односно сѐ додека славниот пејач не почина на Божиќ, на 53-годишна...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Калиопи: Не се чувствував доволно привлечно за да се соблекувам во спотовите

Слободен печат
Калиопи Букле, нашата пејачка со раскошен глас, за еден српски портал изјави дека благодарение на генетиката таа не правела никакви хируршки интервенции, но и дека...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Многумина не веруваа дека таа е најубавата жена за 2019 година – Но не е се во изгледот! (ФОТО)

Слободен печат
Можеби не ги исполнува сите наметнати „стандарди за убавина“, но оваа актерка дефинитивно има неверојатна внатрешна убавина. Џенифер Гарнер (47) минатата година беше прогласена за...
Магазин Сцена

Сите тврдат дека Марија Шерифовиќ ја покажа саканата личност – Објави фотографија од автомобил како се држат за раце (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Марија Шерифовиќ на својот Инстаграм профил ја покажа, судејќи според се, саканата личност, погодуваат фановите. Имено, таа објави фотографија од автомобил на која...