Категорија: Сцена

Магазин Магазин слајдер Сцена

Жизел Бундхен ја покажа најслатката и најверна партнерка за јога! (ФОТО)

Слободен Печат
Супермоделот Жизел Бундхен веќе со години тренира јога, а изгледа дека и нејзината ќерка Вивиен е заљубена во оваа вештина. Жизел објави фотографија со својата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Познатата турска актерка која ја гледавме во улогата на Шехерезад покажа како изгледа нејзиното тело само 4 месеци после породувањето! (ФОТО)

Слободен Печат
Популарната Беѓузар Корел ги освои срцата на многумина со улогата на Шехерезада во серијата „1001 ноќ“, а тоа се случуваше каде и да се појави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, започнува самостоен живот подалеку од целата семејна драма!

Слободен Печат
Ќерката на Анџелина Џоли и Брет Пит, Шајло, требаше да започне да живее само со својот татко. Меутоа, според пишувањата не еден странски медиум, таа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Познатите ѕвезди уживаат во сончевите денови и постојано објавуваат видеа како уживаат покрај своите огромни базени во костими за капење. Ријалити ѕвездата Кајли Џенер и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ова е најзгодниот светски пар? Никол и Том ги покажаа своите обликувани тела на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката и спортистот вредно работат на своите тела… Членката на групата „The Pussycat Dolls“ Никол Шерцингер ужива во романсата со Том Еванс, поранешен репрезентативец на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ужива во бременоста и повеќе не се крие од јавноста: Ќерката на Арнолд Шварценегер го прошета трудничкиот стомак! (ФОТО)

Слободен Печат
Ќерката на Арнолд Шварценегер која е мажена за еден од најатрактивните холивудски актери е пред крајот на својата бременост. Крис Прат (41) ѕвездата на серијата...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Водителот Стефан Лазаров започна Јутјуб кариера: Ви ветувам многу „луди“ видеа!

Слободен Печат
Mладиот Стефан Лазаров познат на македонската јавност од тв екраните реши да започне Јутјуб кариера. Водителот е многу активен на социјалните мрежи, каде што има...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Шерон Стоун на 63 години изгледа совршено, а вака изгледала како тинејџерка – Не би ја препознале… (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка Шерон Стоун на Инстаграм профилот објави своја фотографија од тинејџерските денови. На црно-белата фотографија Шерон носи очила, бела ролка и ланче со крст....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Меган загрижена и бесна: Принцот Хари скрушум излегува ноќе и пие со Адел

Слободен печат
Странските медиуми на големо се распишаа за зачестеното дружење на принцот Хари со пејачката Адел… Принцот Хари (38) и Меган Маркл (35) веќе четири месеци...
Магазин Магазин слајдер Сцена

И покрај критиките, Жељко Јоксимовиќ ќе настапи на „Охридско лето“

Слободен печат
Српскиот кантавтор Жељко Јоксимовиќ на 7 август ќе настапи на „Охридско лето“ во Античкиот театар. На социјалните мрежи се појави документ со програмата на Фестивалот,...