Категорија: Сцена

Магазин Сцена

Потврдена причината за смртта на американската раперка која почина на 25 години

Слободен печат
Американската раперка Чајна почина пред неколку дена на 25-годишна возраст, а нејзиното семејство го потврди тоа преку музичкиот менаџер. Полицијата сега откри дека причина за...
Магазин Сцена

Елен Деџенерис се пошегува дека луксузната вила ѝ е како затвор и доби остри критики

Слободен печат
Откако во самоизолација помина три недели со сопругата Портиша де Роси (47), Елен Деџенерис (62), во една од своите емисии се пожали на моментната состојба....
Магазин Сцена

Девојките полудеа по нив: Необичните високи потпетици на Нивес Целзиус и оваа сезона ќе бидат ХИТ! (ФОТО)

Васко Спасоски
Кардашијанките со години поставуваат модни трендови, а некои од нив наскоро може да станат и класици, бидејќи како што стојат работите, не планираат да се...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите жешки слики на Цеца на едно место: Ќе ви се крене притисокот од она што ќе го видите (ФОТО)

Васко Спасоски
Цеца Ражнатовиќ е една од најатрактивните пејачки во Србија, па и пошироко. Тоа досега се докажало во многу наврати. На сцената е повеќе од три...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ништо не ја спречува да биде тоа што е: Ким Кардашијан во жешко издание за новата кампања (ФОТО)

Слободен печат
Додека напорно работи за да стане адвокат, ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39) повторно ги покажа своите атрибути додека ја промовираше новата колеција за нејзиниот бренд...
Магазин Магазин слајдер Спорт Сцена Фудбал

Илија Несторовски од Удине за „Слободен печат“: Да го цениме тоа што го имаме, денес нè има, утре не… (ФОТО)

Васко Спасоски
Пандемијата на коронавирусот го промени животот на целата наша планета и поради тоа повеќето од нас сме веќе со недели или месеци затворени во своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Српскиот пејач поради корона не излегува од дома: Погледнете ја неговата лускузна вила од половина милион евра! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Популарниот српски пејач Миле Китиќ поради коронавирусот не излегува од својот дом каде живее со сопругата, пејачката Марта Савиќ и ќерката која тргна по нивните...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Марина позираше во бикини: Дали ќе можете да го тргнете погледот од нејзините огромни гради и долги нозе? (ФОТО

Васко Спасоски
Една од најзгодните српски пејачки Марина Висковиќ со фотографија на која позира во бикини направи пореметување на социјалните мрежи, а поради нејзиниот изглед не престануваат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јас те родив, јас ќе те убијам: Анабела физички сакаше да се пресмета со нејзината ќерка Луна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
– Ќе те убијам сега одма. Јас те родив, јас ќе те убијам, па и ќе лежам затвор – врескаше на цел глас познатата пејачка...
Магазин Сцена

Новак одговори на карантинскиот предизвик на Енди Мари: Јелена покажа дека умее со топчето и рекетот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена одговорија на карантинскиот предизвик на британскиот тенисер Енди Мари, кој побара со својата понежна половина...