Категорија: Еспресо

Еспресо Магазин Магазин слајдер

Карлеуша си купи солариум и веднаш се пофали – Сега нема да ми биде досадно во карантин (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите пријатели сподели како ќе го скратува времето во текот на самоизолацијата. Имено, иако сите концерти и се одложени,...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Разбиена „корона забава: Британци фатени среде оргии со Тајланѓанки завршиле во затвор! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Британскиот државјанин Џорџ Хокинс, Сол Џоунс и Александар МекДонах се уапсени на тајландскиот остров Пукет во друштво на три проститутки за време на илегална забава...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Беше 23-та жена на шеикот, а сега ја открива вистината: Сфатив дека за сите тие години не сум живеела! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Балканските медиуми пишуваа за босанската пејачка Алма Туцаковиќ кога се омажи за шеик и во Дубаи започна живот со него, но и со неговите 23...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Го соблече горниот дел од бикинито, но и голите слики не можат да ги натераат луѓето да го заборават скандалот со чоколадото!

Васко Спасоски
Таа е ангел, но не е светица. Холандската убавица и ангел на „Викторија сикрет“, Роузмарајн де Кок (25) е фотографирана додека се сонча на терасата...
Еспресо Магазин

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“ се соблече во карантин и ја „вжешти“ атмосферата! (ФОТО)

Слободен Печат
Популарната манекенка и модел кој се прослави на ревиите на некогаш престижната „Викторија Сикрет“ ревија, Роузи Алис Хантингтон-Вајтли ги поминува деновите како поголемиот дел од...
Еспресо Магазин

Манекенката непрепознатлива, карантинот си го прави своето! (ФОТО)

Слободен печат
Тајра е фотографирана деновиве во Лос Анџелес, каде и најпосетените туристички локации се празни поради коронавирусот кој масовоно се шири во САД. Заводливата манекенка очигледно...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

По самоизолацијата адвокатите ќе ги тријат рацете: Многумина дури сега ќе сфатат дека браковите им се пропаднати

Слободен печат
Некои луѓе животот во карантин поради коронавирусот го доживуваат како празничен одмор, но тоа не е задолжително така, бидејќи заедничкото престојување подолг времески период во...
Еспресо Магазин

Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Слободен печат
Мина Јоксимовиќ, настарата ќерка на Жељко Јоксимовиќ важи за вистинска убавица, иако слабо се истакнува во јавноста. Мина неодамна објави слика на својот Инстаграм профил...
Еспресо Магазин

Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

Слободен печат
Кога било кој човек ќе ве предаде – се чувствувате уништено. Кога ќе ве предаде саканото лице, исто така се чувствувате многу, многу лошо. Кога...
Еспресо Магазин Некатегоризирано

Српска пејачка одигра „валкан танц“ со длабоко деколте: На многу мажи им го продолжив животот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Српската пејачка Душица Грабовиќ одлучи во јавноста да пушти свое провокативно видео, објавувајќи го на социјални мрежи. Таа ја објави снимката на Инстаграм, која е...