22 C
Скопје

Категорија: Еспресо

Еспресо Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Били Ајлиш со само една фотографија го „сруши“ интернетот

Слободен печат
Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновото издание од магазинот „Vogue“ за британскиот пазар. Фотографијата која ја објави таа на Инстаграм буквално го...
Вести Еспресо Забава Магазин слајдер Слајдер

ВИЦ НА ДЕНОТ: Новогодишна плата

На неколку дена пред нова година некој ѕвони на врата. -Кој е? -Платата! -Ооо повели влези. Седни. -Нема потреба за кратко сум само тука.  ...
Еспресо Магазин

Манекенката Накова се врати на социјалните мрежи: Прави селфи во лифт! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата манекенка Александра Накова се врати на социјалните мрежи. Атрактивната гевгеличанка повторно се врати на она што најдобро го знае, а тоа е да ја...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Исплива ценовникот на Тијана Ајфон: Заработува и по 1.000 евра за една ноќ, а сталните муштерии добиваат попуст

Слободен печат
Српската старлета Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон беше уапсена во полициска акција поради проституција, додека илегално во чамец се обидела да ја помине границата...
Еспресо Магазин

Старлетата Сораја уапсена во Црна Гора

Слободен печат
Сораја Вучелиќ-Масони, 34-годишната старлета е уапсена во Црна Гора поради сомнение дека сторила казнено дело на непостапување според здравствените прописи за сузбивање на опасната болест,...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

По документарецот за Мајкл Џордан, на Кармен Електра рекордно ѝ скокна популарноста на Порнхаб

Слободен печат
Откако Кармен Електра се појави во документарниот филм „The Last Dance“, нејзините фанови очигледно сакаат да видат „повеќе материјал“, што придонесе за незапомнет интерес за...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

НОВА ФРИЗУРА – Карлеуша никогаш не изгледала поубаво (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша им се пофали на фановите со новата фризура на Инстаграм. Пејачката во последно време често експериментира со косата, која досега и беше долга,...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Секси Русинка го запали Инстаграм: Симулираше пливање на суво во провокативно издание! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Руската пливачка Јулија Јефимова стана хит на социјалните мрежи, откако објави како се подготвува за натпреварување иако е во карантин поради епидемијата на коронавирусот. View...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

По вестите дека се разведува од Душко Тошиќ, се огласи и Карлеуша… (ФОТО)

Слободен печат
Во некои медиуми се појави информација дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ наводно се на прагот на развод. Всушност, шпекулациите за ова започнаа со приказната...
Еспресо Магазин Магазин слајдер

Северина е тажна што за Велигден ќе биде без синчето: За него обоив јајца (ВИДЕО)

Слободен печат
Хрватската пејачка Северина деновите ги поминува во Белград во семејната вила на нејзиниот сопруг, а таму ќе го прослави и Велигден. Пејачката покажа како ги...