5 C
Скопје

Категорија: Хороскоп

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 6 април – Прочитајте што ве очекува овој понеделник

Слободен печат
Овен Малку сте мрзливи и безволни, поради што ќе се чувствувате многу лошо. Чувајте се од можни сплетки и местенки. Ве очекува поддршка од блиско...
Магазин Хороскоп

Хороскопски знаци кои многу лесно можат да ве исфрлат од животот

Михаило Донев
Сосема е нормално да се оддалечиме од некои луѓе со тек на време и логично е да се дистанцираме од личности кои не придонесуваат за...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 5 април – Раковите да не се потпираат на туѓите ветувања, Девиците да не се навраќаат во минатото

Слободен печат
Овен Бидете подготвени за постепено соочување со најразличните искушенија, бидејќи ѕвездите укажуваат дека е дојдено вистинското време за манифестирање на прогресивноста, храброста и трансформацијата во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 4 април, сабота: Вагите ќе имаат поволен ден за љубов, Водолиите да ги менуваат лошите навики

Слободен печат
ОВЕН Среќни сте поради тоа што сте ги постигнале своите цели на работното поле. Очекувајте позитивен ден. Ви се допаѓа личнсот која на некој начин...
Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 3 април, петок: Биковите ќе имаат добар ден на работа, Девиците ги очекува голема криза

Слободен печат.
ОВЕН Имате впечаток дека во работното опкружување некој работи против вашиот интерес и тоа нималку не ви се допаѓа. Не ви се допаѓа тоа што...
Магазин Хороскоп

Овие хороскопски знаци одат СО ГЛАВА НИЗ ЅИД, за нив зборот предавање не постои!

Слободен печат
Постојат хороскопски знаци чија сила на волјата и упорноста е многу поголема во споредба со другите. Тие секогаш ќе се борат до крај без оглед...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за четврток, 2 април: Дознајте какви предизвици ве очекуваат денеска!

Слободен печат
ОВЕН Приметувате промени во комуникацијата со соработниците. Можно е на вашето работно место да владее тензија. Сте влегле во фаза на монотонија и потребни ви...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопот открива: Кои знаци не ви одговараат во љубовта

Слободен печат
Без оглед колку има хемија меѓу вас и вашиот партнер, постојат некои навики и особини кои можат да ѝ застанат на пат на вашата романса....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 1 април: Раковите ги очекува љубовна авантура, Јарците ќе имаат проблеми со работата

Слободен печат
ОВЕН Загрижени сте за вашата работа. Околностите во кои се наоѓате, тргнале во неочекуван правец. Уживате во новите случувања со личноста која ја сакате. Овој...
Магазин Хороскоп

Овие 4 хороскопски знаци и во најтешките времиња размислуваат позитивно!

Слободен Печат
Јасно е дека поради неочекуваните настани некои луѓе не можат да престанат да размислуваат негативно. А тоа не е добро – таквите мисли не обесхрабруваат...