Категорија: Хороскоп

Магазин Хороскоп

Овие хороскопски знаци одат СО ГЛАВА НИЗ ЅИД, за нив зборот предавање не постои!

Слободен печат
Постојат хороскопски знаци чија сила на волјата и упорноста е многу поголема во споредба со другите. Тие секогаш ќе се борат до крај без оглед...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за четврток, 2 април: Дознајте какви предизвици ве очекуваат денеска!

Слободен печат
ОВЕН Приметувате промени во комуникацијата со соработниците. Можно е на вашето работно место да владее тензија. Сте влегле во фаза на монотонија и потребни ви...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопот открива: Кои знаци не ви одговараат во љубовта

Слободен печат
Без оглед колку има хемија меѓу вас и вашиот партнер, постојат некои навики и особини кои можат да ѝ застанат на пат на вашата романса....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 1 април: Раковите ги очекува љубовна авантура, Јарците ќе имаат проблеми со работата

Слободен печат
ОВЕН Загрижени сте за вашата работа. Околностите во кои се наоѓате, тргнале во неочекуван правец. Уживате во новите случувања со личноста која ја сакате. Овој...
Магазин Хороскоп

Овие 4 хороскопски знаци и во најтешките времиња размислуваат позитивно!

Слободен Печат
Јасно е дека поради неочекуваните настани некои луѓе не можат да престанат да размислуваат негативно. А тоа не е добро – таквите мисли не обесхрабруваат...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за вторник, 31 март: Близнаците ги очекуваат проблеми на работа, Овните да внимаваат на исхраната

Михаило Донев
ОВЕН Подобро да бидете трпеливи во комуникацијата со работното опкружување за да немате проблеми. Ако сте во врска, може да очекувате поволен ден во кој...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 30 март, 2020 година: Дознајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат
ОВЕН Пред вас се некои мали проблеми на работа. Поработете на својата концентрација за да не правите грешки. Можно е да имате впечаток дека партнерот...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Гордоста пред сè: На овие хороскопски знаци најтешко им е да кажат „извини“

Слободен печат
ТИЕ сметаат дека извинувањата ги прават да изгледаат слаби и дека со тоа се понижуваат. Луѓето родени во овие хороскопски знаци сметаат дека секогаш се...
Магазин Хороскоп

Љубов, кариера и здравје: Погледнете го хороскопот за 29 март!

Васко Спасоски
Овен Неопходно е повеќе време да посветите на своите обврски денеска. Сонувате да бидете со личноста која многу ви значи. Наскоро доаѓа можност за тоа....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои тешко прават компромиси во врска

Слободен печат
Сите кои некогаш имале недоразбирања во врската, знаат колку е тешко да се постигне компромис кој би ги задоволил двете страни. Некои од нас се...