Категорија: Хороскоп

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Викенд хороскоп: Биковите ќе добијат поволни вести, Скорпии, не им судете на луѓето по изгледот

Слободен печат
Овен Ќе сфатите дека со право сте биле „со резерва“ во одредени ситуации, па може полесно да се приближите до успехот. Оттргнете се од рутината...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 10 април – Девиците ги очекува кавга, Водолиите проблеми во љубовта

Слободен печат
Овен Позитивно сте расположени. Обидете се да го пренесете тоа на работата. Нема причина за лажна скромност. Инсистирајте на совршеност. Оние во врска или брак...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 9 април – Погледнете што ве очекува овој четврток…

Слободен печат
Овен Го покажувате својот максимум на работа. Вашата кариера и денес ќе стагнира но не се грижете следат подобри денови во блиска иднина. Секоја деловна...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 8 април – Раковите ќе имаат проблеми со работата, Водолиите со парите

Слободен печат
Овен Тешкотиите на кои наидувавте во работата, на моменти ве обесхрабруваа, но моравте да завршите без разлика на вашите чувства. Лутината што ја држите кон...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

5 хороскопски знаци кои имаат најслаб имунитет: Еве што можете да направите за време на коронавирусот

Слободен печат
Додека одделни знаци се многу издржливи, другите дури и од најмал провев може да се настинат… Бидејќи се уште нема вакцина против коронавирусот, многу е...
Магазин Хороскоп

Хороскоп за 7 април – Прочитајте што ве очекува овој вторник!

Слободен печат
Овен Некоја информација од вашето минато ќе ве натажи и ќе ве потсети на некои нешта кои ненамерно сте ги направиле. Обидете се да го...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 6 април – Прочитајте што ве очекува овој понеделник

Слободен печат
Овен Малку сте мрзливи и безволни, поради што ќе се чувствувате многу лошо. Чувајте се од можни сплетки и местенки. Ве очекува поддршка од блиско...
Магазин Хороскоп

Хороскопски знаци кои многу лесно можат да ве исфрлат од животот

Михаило Донев
Сосема е нормално да се оддалечиме од некои луѓе со тек на време и логично е да се дистанцираме од личности кои не придонесуваат за...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 5 април – Раковите да не се потпираат на туѓите ветувања, Девиците да не се навраќаат во минатото

Слободен печат
Овен Бидете подготвени за постепено соочување со најразличните искушенија, бидејќи ѕвездите укажуваат дека е дојдено вистинското време за манифестирање на прогресивноста, храброста и трансформацијата во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Немојте да ги лажете! Овие хороскопски знаци веднаш ќе ве разоткријат

Слободен печат
Овен Брзо ги „намирисуваат“ лажговците и ја откриваат вистината. Нема да застанат сè додека не ја откријат вистината која се обидовте да ја скриете од...