Категорија: Филм и ТВ

Магазин Филм и ТВ

Погледнете го трејлерот за третата сезона од „Stranger Things“

Слободен печат
Точно на почетокот на 2019, Нетфликс објавија дека популарната „Stranger Things“ ќе продолжи со трета сезона и дека целосно ќе биде достапна на 4 јули....
Магазин Филм и ТВ

Џони Деп го повредил вратот на снимање во Црна Гора

Слободен печат
На самиот почеток на снимањето тој денеска се повредил. Според медиумите во Србија, актерот на снимањето си го повредил вратот , па продукцијата повикала физијатар...
Магазин Филм и ТВ

Директор на „Ворнер Брос“ поднесе оставка по секс скандалот со двојно помлада актерка

Слободен печат
– Во најдобар интерес на компаниите Ворнер Медија и Ворнер Брос, како и на нашите вработени и партнерите тој да се повлече од функцијата –...