Категорија: Шоу биз

Еспресо Шоу биз

Бред Пит (56) на роденден ги повика само биолошките деца: Со посвоените деца не се ни гледа (ФОТО)

Слободен печат
Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит некако живна. Последните месеци папараците го фотографираа во близина на студиото, каде како што велат слика. Не...
Еспресо Шоу биз

Николина Пишек во најпровокативното издание досега! (ФОТО)

Слободен Печат
Хрватската водителка Николина Пишек ја заинтригира јавноста со новата објава на нејзиниот инстаграм-профил. View this post on Instagram Every snack you make, Every meal you...
Еспресо Шоу биз

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Еспресо Шоу биз

Планетарно популарен диџеј направи плагијат од песната на Раста! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Џонас Блу е планетарно популарен англиски диџеј чии прегледи на YouTube моментално се бројат во милијарди, а исто така и трае истрага за тоа дали...
Еспресо Шоу биз

Ивана Кнол во проѕирна долна облека ги „распамети“ фановите! (ФОТО)

Слободен Печат
Ивана Кнол одлучи да ги „распамети“ своите пријатели на Инстаграм. Најзгодната хрватска навивачка и креаторка на костими за капење со квадрати, објави провокативна фотографија на...
Еспресо Шоу биз

Легендарниот гитарист на Ролинг Стоунс, Кит Ричардс полни 76 години! (ФОТО)

Слободен Печат
Американскиот музичар, списанието Ролинг Стоунс го нарече авторот на „најдобрите соло рифови во рок музиката“ на гитара и го стави четврт на листата за 100...
Еспресо Шоу биз

Некогаш најубавата лото девојка и во седмата деценија мами погледи (ФОТО)

Слободен печат
Ретко која јавна личност на овие простори предизвикува така долго интерес во јавноста и медиумите како што тоа е случај со Сузана Манчиќ. Имено, таа...
Еспресо Шоу биз

Не знаете како да го украсите својот дом? Погледнете како тоа го направија балканските ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Декември и јануари се време на празници, дарување и сружење. Повеќето се одлучуваат во духот на празничната атмосфера да ги уредат и своите домови. Доколку...
Еспресо Шоу биз

Тематската забава за синот на Ким Кардашијан е сон на секое дете! (ФОТО)

Слободен Печат
Второто дете на раперот Кание Вест и ријалити ѕвездата Ким Кардашијан, наполни 4 години, а славните родители на Сеинт дадоа се од себе да му...
Еспресо Шоу биз

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...