Категорија: Шоу биз

Еспресо Жена Шоу биз

Изгледа три пати подобро: Ники Минаж има двојничка во Струмица и се вика Ана! (ФОТО)

Слободен печат
Речиси сите од познатите светски личности имаат двојници ширум светот. Епа, сте замислиле како би изгледала двојничка на познатата раперка Ники Минаж? Верувајте, Ники има...
Еспресо Шоу биз

БРЕД ПИТ пред полна сала открил кој СРБИН го обожава

Слободен печат
На фестивалот во Венеција, кога на прес-конференцијата српската новинарка му се претставила на Брет Пит и му рекла дека доаѓа од Србија, глумецот ја поздравил...
Еспресо Шоу биз

Причината е страшна: БРИТНИ СПИРС го изгуби старателството над децата

Слободен печат
Бритни Спирс наводно го изгубила старателството над децата бидејќи едно од нив било нападната од нејзиниот татко, Џејми Спирс. Поранешниот сопруг на Бритни, Кевин Федерлајн,...
Еспресо Шоу биз

Ретко кој знаел: Фросина Ременски ја обожава оваа работа (ФОТО)

Слободен печат
По се изгледа поранешната министерка за труд и социјална политика, Фросина Ременски обожава селфи-фотографии. Ако го погледнете нејзиниот профил на Инстаграм ќе се изненадите од...
Еспресо Шоу биз

Шарлиз Терон НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Малку жени би се осмелиле на ваква фризура (ФОТО)

Слободен печат
Преубавата 43-годишна глумица добила улога во деветтото продолжение на филмот „Брзи и бесни“. Поради улогата целосно го сменила имиџот и и се претставила на публиката...
Еспресо Жена Слободна ТВ Шоу биз

Италија, Турција, Франција: Каде ЛЕТУВАА познатите Македонки (ВИДЕО)

Слободен печат
И ова лето најпознатите Македонки фаќаа тен на познатите плажи во соседството, а дел од нив го одврзаа ќесето и отпатуваа на подалечни дестинации…...
Еспресо Шоу биз

Елена Петреска роденденот на својата ќерка Софија (3) го прослави на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Елена Петреска конечно најде време за својот летен одмор. Таа заедно со синчето Михаел, ќеркичката Софија и сопругот Андреј уживаат на плажите во...
Еспресо Шоу биз

За друго бикини не знае: Сузана Гавазова цело лето го помина во танга (ФОТО)

Слободен печат
Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова дефинитивно е една од најхрабрите во нејзината фела кога станува збор за истакнувањето на атрибутите. Ако го посетите нејзиниот профил на...
Еспресо Шоу биз

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Слободен печат
Многу светски ѕвезди имаат прилично бизарни барања кога станува забор за настапите или за проектите на кои работат. Постојат и такви кои подеднакво чудно живеат...
Еспресо Шоу биз

Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Слободен печат
Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се...