Категорија: Еспресо

Еспресо Шоу биз

Погледнете во луксузната куќа на Џастин Бибер која чини 8,5 милиони долари (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот канадски пејач Џастин Бибер реши да ги „отвори вратите“ од својот дом во Беверли Хилс каде пејачот живее заедно со сопругата Хејли Бибер. Имено,...
Еспресо Шоу биз

Велат дека досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Слободен печат
Членовите на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“ често се жалат дека ѕидот кој го имаат пред себе им е „најголемиот хендикеп“, со оглед на тоа...
Еспресо Шоу биз

Не се знае од кој агол е поубава: Новата девојка на Нејмар е Хрватка, а кога ќе ја видите ќе ви застане срцето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бразилските објавија информација дека фудбалерот Нејмар има нова девојка која изгледа како „бомба“! Ако се верува на тамошните медиуми, новата девојка е Наталија Баруих, која...
Еспресо Шоу биз

Според Јутјуб најслушана песна во Македонија во моментов е „Јовка Кумановка“ на Некст Тајм (ВИДЕО)

Слободен печат
Според Јутјуб новиот спот на момците од дуото „Некст Тајм“, за песната „Јовка Кумановка“ моментално е најпрегледуваното видео во нашата земја. За само два дена...
Еспресо Шоу биз

Лила Филиповска го покажа мачето (ФОТО)

Слободен печат
Познатата водителка Лила Филиповска од неодамна има ново домашно милениче, а станува збор за мачорот по име Рангар. Водителката веднаш се пофали на социјалните мрежи,...
Еспресо Шоу биз

Ана Бекута ослабе 17 килограми и почна да се слика секси! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Ана Бекута (60) веќе некое време е на посебна храна и за пет месеци ослабе дури 17 килограми. Бекута со оглед на тоа дека...
Еспресо Храна

Од шеќерот сте грди, стари и дебели! Еве колку дена треба за да се исчисти организмот

Слободен печат
Луѓето се навистина зависни од шеќер, од него се чувствуваат добро и постојано сакаат повеќе, но медицината предупредува дека поради него сме дебели, страдаме од...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Славната поп-ѕвезда пронајдена мртва во својот стан! Имаше 25 години, а ја следеа 6 милиони луѓе на Инстаграм

Слободен печат
Сули, една од најпопуларните поп-ѕвезди во Јужна Кореја, почина во 25. година од животот. Полицијата соопштила дека менаџерот ја нашол пејачката мртва во нејзиниот дом...
Еспресо Шоу биз

Боли колку е секси! Љупка Митрова со нова фотосесија во долна облека (ФОТО)

Слободен печат
Очигледно познатата блогерка Љупка Митрова има намера да ги сруши социјалните мрежи денеска во нашата земја со нејзината најнова фотосесија. Таа на својот Фејсбук и...
Еспресо Шоу биз

Познатата пејачка Сенидах ја крена маичката и ги покажа градите (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпопуларните пејачки во моментов на Балканот, Сенидах ги изненади своите 348.000 фанови на Инстаграм со последната фотографија која ја објави. Атрактивната пејачка ја...