Еспресо - Слободен печат

Category : Еспресо

Еспресо

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Слободен печат
Селфито од салата за породување стана хит на интернет поради партнерот на жената кој наводно паднал во несвест во текот на нејзиното породување со царски...
Еспресо

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат
Лив Тајлер неодамна гостуваше во шоуто на Џими Кимел и зборуваше за својот живот во Лондон, децата, сопругот, а играше и игра со препознавање на...
Еспресо

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат
Откако после наградите SAG за прв пат беа фотографирани заедно после 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон ја размрдаа имагинацијата на милиони фанови кои...
Еспресо

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Таткото на војвотката од Сасекс Меган Маркл, Томас Маркл, објавил повеќе детали од приватниот живот на сопругот на принцот Хари. Во документарен филм од 90...
Еспресо

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Слободен печат
Поранешната манекенка Кристи Бринкли (65) и покрај годините се уште ги следи сите трендови и може рамо до рамо да застане со најпознатите трендсетерки. На...
Еспресо

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат
„Кралот или кралицата доаѓа“, напиша легендата на спринтот, објавувајќи слика на бремената Каси. Вака најбрзиот човек на светот Усеин Болт се пофали на социјалните мрежи...
Еспресо

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат
Оваа прекрасна децојка висока 188 сантиметри е позната по својата љубовна приказна, која помина низ многу несогласувања и препреки. Ангелот на Викторија Сикрет и славната...
Еспресо

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Анистон е една од многуте славни личности кои заслугата за убавата коса ја должи на препаратот за коњи – пишува „The Sun“. На доделувањето...
Еспресо

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пееше за Данка, Лилјана, Сања, Бранка, Нада, Јелена, Анџела, Ана, Александра, Дијана, Фатиме, Мирјана, Марта, но малку е познато за една Славица во која бил...