Булевар „АСНОМ“ покриен со ѓубре (ФОТО) – Слободен печат
Ваш агол

Булевар „АСНОМ“ покриен со ѓубре (ФОТО)

Паркови исушени, ни прскалки ни ништо, камиони за ѓубре нит доаѓаат нит чистат, еден тон ѓубре, пишува револтираниот граѓанин. 

Револтиран читател на „Слободен печат“ ни испрати фотографии од катастрофалната ситуација на Булеварот Асном, помеѓу бензинските Лукоил и Окта, каде на приложените фотографии може да се забележи огромна количина на ѓубре.

„Ситуацијава на Булевар „АСНОМ“, меѓу бензиските Лукоил и Окта изгледа ОДВРАТНО… Паркови исушени, ни прскалки ни ништо, камиони за ѓубре нит доаѓаат нит чистат, еден тон ѓубре“, пишува револтираниот граѓанин.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close