Булевар „АСНОМ“ покриен со ѓубре (ФОТО)

Револтиран читател на „Слободен печат“ ни испрати фотографии од катастрофалната ситуација на Булеварот Асном, помеѓу бензинските Лукоил и Окта, каде на приложените фотографии може да се забележи огромна количина на ѓубре.

„Ситуацијава на Булевар „АСНОМ“, меѓу бензиските Лукоил и Окта изгледа ОДВРАТНО… Паркови исушени, ни прскалки ни ништо, камиони за ѓубре нит доаѓаат нит чистат, еден тон ѓубре“, пишува револтираниот граѓанин.

Прочитајте и...  Први фотографии од синовите на славната тенисерка и фудбалерот - Папараците ја уловија Ана Ивановиќ на прошетка со синовите Леон и Лука! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Во Кина нема локално пренесени случаи со коронавирус

Слободен печат

ЌЕ СЕ ЗГРОЗИТЕ: Мизерни услови за живот во болницата во Бардовци (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Во возовите како во фрижидер!

Слободен печат

Хорор во Институтот за белодробни заболувања и туберкулоза (ГАЛЕРИЈА)

Слободен печат

Во младите е иднината, а овие дечиња од Ѓорче Петров се доказ!

Слободен печат

ПИСМО: Ако нема акции, кредитната ќе се искористи за прочистувач на воздух кој чини цел бубрег за нашиот кумановски стандард

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Скршени седишта во автобус на ЈСП (ФОТО)

Слободен печат

Деца, сакате да се лулате? Ние ви нудиме и бањање (ФОТО)

Слободен печат

Зона на самракот во Карпош 1

Слободен печат

ОХРИДСКА УСЛУГА: Што ќе ти е фискална? Не секирај се, памтам јас!

Слободен печат

Ова е таа македонска (не)култура (ВИДЕО)

Слободен печат

Големи колони за влез во Србија (ФОТО)

Слободен печат