Брутално претепано момче во Прилеп (ВИДЕО)

Снимката беше споделена околу 22 часот, а најверојатно станува збор за кражба, при што, сторителот бил фатен во моментот на извршување.

Две лица тепаат момче кое лежи на под, додека тоа бара да викнат полиција. Вакво видео беше споделено вчеравечер на Твитер, за по неколку коментари и реакции, тоа да биде избришано, пренесе А1ОН.

Снимката беше споделена околу 22 часот, а најверојатно станува збор за кражба, при што, сторителот бил фатен во моментот на извршување.

Прочитајте и...  Еваристе Ндајишимије избран за претседател на Бурунди

Прочитај повеќе

Владата треба да направи проценка дали е потребна нова вонредна состојба, исход за датум за избори

Слободен печат

Облачно време со дожд и ветер, температура до 22 степени

Слободен печат

Курсна листа на НБРМ: Колку чини еврото денеска?

Слободен печат

Димитров ќе земе учество на конференција на Советот на Јадранско–јонската иницијатива

Слободен печат

„Излегувај надвор“- Жена без маска грубо избркана од маркет од купувачите (ВИДЕО)

Слободен печат

Венецуела со авиони ловци ги штити петте иранските танкери

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Еваристе Ндајишимије избран за претседател на Бурунди

Слободен печат

Филипче: Само со придржување до мерките може постепено да се враќаме во нормала, алтернатива на тоа е строга рестрикција

Слободен печат

Италијанската полиција уапси 10 припадници на мафијата „Ндрангета“

Слободен печат

Расте бројот на деца кои живеат во сиромаштија – ќе се зголеми на 672 милиони

Слободен печат

Кофинансирани грантови за технолошки развој за надминување на последиците од КОВИД-19

Слободен печат

Бугарите атакуваат и на српскиот јазик: Во времето кога се формирал српскиот јазик Бугарите не беа Словени

Слободен печат