Бруталниот задник во преден план! Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во претесен фустан (ФОТО)

Џенифер Лопез на големо работи на снимањето на својот нов филм со наслов „Marry Me“, во кој ја доби главната улога. Џеј Ло овојпат снимаше сцени на њујоршкиот аеродром, каде ја носеше добро познатиот црвен и тесен фустан.

Во еден момент, папараците ја „начекаа“ Џенифер пред пултот за чекирање, а на фотките до израз е токму нејзиниот задник.

Фото: Профимедиа

Да посетиме, филмот „Marry Me“, е романтична комедија на режисерката Кет Коиро, а Џеј Ло ја игра улогата на поп-ѕвезда на која својот вереник кој е исто така музичка ѕвезда, го оставила непосредно пред венчавката.

Фото: Профимедиа

Покрај Џенифер Лопез, во ова остварување игра и Овен Вилсон, музичката ѕвезда Малума, ѕвездата од серијата „Игри на престолот“, Џон Бредли и Сара Силвермен.

Прочитајте и...  Секогаш се фали со бујното деколте, но сега покажа нешто друго: Водителката Марјана Станојковска ги испровоцира фановите! (ФОТО)

 

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат