6 C
Скопје

Бруклин Бекам објави разголени фотографии и ја прослави годишнината со Никол Пелц!

Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, ја прослави годишнината од врската со неговата свршеница Никол Пелц, објавувајќи низа заеднички голи фотографии – од кои едната е направена во када.

Заедно со објавените фотографии, Бруклин исто така напиша дека едвај чека да остари покрај својата мила и да основаat семејство заедно.

Instagram

Двајцата направија веридба во јули оваа година, а според странските медиуми, неговите родители Дејвид и Викторија решиле да ја одложат венчавката до 2022 година, поради пандемијата од коронавирусот.

Наводно се планирани две свадби за септември 2021 година, едната на Флорида, а другата на имотот на Бекамови во Англија, а бидејќи сè уште не се сигурни дали ќе мора да го намалат бројот на гости поради пандемијата, тие одлучија да го преместат настанот за во 2022 година.

Прочитајте и...  ФОТО: Сања Николиќ и Слаткар го прославија првиот роденден на нивниот син Моша
Instagram

 

Идните младенци се многу нетрпеливи, па можеби, според изворот, тие официјално ќе се венчаат без многу поскоро, а прославата ќе ја организираат подоцна. Се проценува дека нивната венчавка ќе чини околу 5 милиони долари.

Поврзани вести

Боби Браун за врската со Витни: Прекумерно се дрогиравме и опивавме

Слободен печат

Редовно пијте јогурт или кефир: Научниците за прв пат откриваат механизам со кој пробиотиците можат да штитат од патогени инфекции

Слободен печат

Хороскопски знаци кои обожаваат прегратки – Со гушкање можете веднаш да ги освоите!

Слободен печат

ВИДЕО | Џим Џармуш сними краток филм за модната куќа „Сен Лоран“: Нереален, мрачен, но и многу шик!

Слободен печат

Почина Хелен Мекрори ѕвездата од „Peaky Blinders“

Слободен печат

ФОТО | Повеќе никој не се сомнева дали е син на Чарлс: Фотографија од 1957-та јасно покажува дека принцот Хари е копија на неговиот дедо Филип

Слободен печат

Остави Коментар