Бритни Спирс ужива на јахта со 13 години помладото момче: Девојките и љубоморат поради него! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Бритни Спирс ужива на јахта со 13 години помладото момче: Девојките и љубоморат поради него! (ФОТО)

На познатата пејачка и цветаат рози во љубовта...

Поп-ѕвездата Бритни Спирс (37) последната година имаше бројни проблеми, но изгледа е на прв пат да ги реши ако судиме по објавите на социјалните мрежи.

Пејачката веќе три години е во љубовна врска со 13 години помладиот манекен и фитнес тренер Сем Асгар (24), а дека уживаат во љубовта говорат и објавите на социјалните мрежи.

Бритни објави неколку фотографии од јахта на која уживаше со момчето, кој лично тој изјавил дека во љубовта со пејачката им цветаат ружи.

– Секогаш сјајно се забавувам со него – стои како коментар на фотографијата која ја објави Бритни.

 

View this post on Instagram

 

I always have a great time with this one @samasghari #tbt

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close