Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Поп принцезата, 38-годишната Бритни Спирс, наводно е повторно бремена и го очекува своето трето дете, кое ќе и биде прво со Сем Асгар, 26-годишниот фитнес тренер.

Анонимна личност блиска до парот открила дека Бритни изминативе години поминувала низ тежок период, но дека сега конечно има причина да биде среќна.

Бритни со фановите споделила дека и доцни месечниот циклус и дека чувствува како детето расте во стомакот. Почнала да купува розева гардероба за бебето и уверена е дека ќе добие ќерка, рекол изворот, признавајќи сепак дека ни Бритни не е сосема сигурна дека е бремена. Наводно го избегнува одговорот на тоа прашање бидејќи не сака да биде разочарана ако тестот покаже дека не е во блажена состојба.

Прочитајте и...  Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Од друга страна нејзиното момче е нервозно при помислата дека ќе стане татко. Тој се плаши дека раѓањето на детето би можело негативно да влијае на нејзината ментална состојба.

Дали шпекулациите за бременоста на Бритни се точни засега не може да се утврди, пишуваат странските медиуми.

View this post on Instagram

🌸⭐️🌸

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски