Бритни Спирс објави ново видео на кое позира топлес: Обожавателите загрижени

бритни спирс
Фото: Instagram

Бритни Спирс предизвика загриженост кај нејзините обожаватели откако повторно се појави топлес на социјалните мрежи.

Имено, овојпат, Бритни објави видео на кое позира топлес на својот инстаграм-профил. 39-годишната пејачка објави видео на кое со рацете ги држи голите гради. Таа носи само кратки панталони, а многумина забележаа дека и ноктите ѝ се неуредни. Во описот ставила само три емотикони на бакнежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Дали сум јас единствениот што се грижи за ова“, „Нешто сериозно не е во ред тука“, „Што се случува?“, беа само дел од коментарите на загрижените обожаватели.

Некои изразија сомневање дека можеби некој друг ги објавува овие фотографии и видеа од Бритни.

Имам чувство дека некој друг го објавува ова“, напишала една следбеничка.

Ова е трета полугола објава што пејачката ја објави во последната недела, а судејќи според облеката и местото во позадина, се чини дека сите се направени во ист ден.

Видео на денот