Британските таблоиди си играат мајтап со Дара Бубамара: Пејачката кога ќе види ќе полуди! (ФОТО)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара овие денови е главна тема во странските таблоиди, кои ја исмејуваат дека таа се фотошопира.

Имено, како пренесува британскиот „Дејли Стар“, Дара се нашла на удар на фановите кои на социјалните мрежи ја обвинуваат дека ги фотошопира своите гради со цел да изгледаат поголеми.

Фото: Принтскрин

Тие за пример ја посочија фотографијата на која пејачката е скоро гола, а своите голи гради ги сокрила со голем накит.

„Дејли Стар“ тврдат дека ја побарале пејачката за коментар, но таа не им одговорила ништо по повод овие тврдења.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат