8 C
Скопје

Британскиот мачор во чизми: Дејвид Бекам носи 5 броја поголеми чевли

Британската модна дизајнерка Викторија Бекам (46) се пошегува на сметка на својот сопруг Дејвид Бекам (45) затоа што носел чизми кои се пет броја поголемини од неговиот број на чевли и се фотографираше со него.

Имено, Викторија објави многу интересна фотографија со сопругот Дејвид на социјалните мрежи, што предизвика лавина коментари од нивните обожаватели и стана вирална.

Instagram
Instagram

Фановите цело време се шегуваа на сметката на Дејвид со коментари под фотографијата, на која тој носи големи чизми, а потоа им се придружи и Викторија, која не беше имуна на шегата.

Дејвид, се јави Голијат, тој сака да му ги вратиш неговите џиновски чизми, беа дел од коментарите на фановите кога фотографијата беше објавена на социјалните мрежи.

Прочитајте и...  Седум генијални начини на употреба на кокосово масло: Помалку масни наслаги на телото и здрава коса

Од друга страна, имаше и такви кои беа загрижени затоа што Викторија изгледа како да „нема стапала“ или носи детски број на чевли поради долгите фармерки.

Викторија го спореди сопругот со Гастон од „Убавицата и ѕверот“, а сите нејзини следбеници се пошегуваа со оваа фотографија на свој начин.

Поврзани вести

„Се чувствував виновен и длабоко посрамотен“: Ентони Хопкинс призна зошто му се препуштил на алкохолот

Слободен печат

ВИДЕО | Сон на секој што чува домашно милениче и нема двор: Лола е куче што користи нокшир!

Слободен печат

Лесно влегуваат во долгови и не знаат за доста: Овие 5 хороскопски знаци се најголемите трошаџии

Слободен печат

ФОТО | Ги извлекле нивните среќни броеви на лотарија за „џек – пот“, а Рејчел и Лиам не го уплатиле добитното ливче!

Слободен печат

Богатата наследничка во долгови: Тамара во 2020 година загубила милиони!

Слободен печат

ФОТО: Максимализам, новиот популарен тренд во уредување на домот

Слободен печат

Остави Коментар