БРИТАНЕЦ ЈА ИЗБОДЕЛ СОПРУГАТА ПОСЛЕ СЕКС: Таа очекувала поклон, а добила нож во врат! (ФОТО)

Шон Меј од Велика Британија и рекол на својата сопруга дека има изнендување за неа и дека таа треба да брои од 10 наназад, а тогаш силно ја убодел во вратот што дури пукнал држачот на ножот, јавуваат британските медиуми.

Меј својата сопруга Лаура брутално ја нападнал во октомври минатата година, а дури сега бил осуден за обид за убиство.

34-годишниот Меј го негирал обидот за убиство, пренесуваат британските медиуми.

Откако имале секс, Шон и рекол на Лаура да лежи во кревет и да чека, бидејќи има изненадување за неа.
Лаура очекувала дека ќе добие поклон, но наместо тоа таа била брутално избодена меѓу вратот и рамењата.

Publiée par Shaun May sur Mercredi 1 août 2018

За среќа, преживеала, а на судот рекла дека биле во врска шест години и многу се сакале. Според нејзините зборови, таа тогаш го видела сопругот како држи два ножа и помислила дека ќе се убие.
Тогаш тој и признал дека ден порано истанал ебз работа и планирал да се убие бидејќи не знаел како ќе ја отплаќа хипотеката.

Прочитајте и...  Северна Кореја ги отфрли надежите за продолжување на преговорите со САД

На крај ја однел жената во болница, каде таа рекла дека сама се повредила.

Болничарите, меѓутоа, сфатиле дека не ја зборува вистината, па повикале полиција. Мажот потоа признал дека тој ја избодел, но дека не планирал да ја убие.

Казната ќе му биде соопштена во октомври.

Publiée par Shaun May sur Mardi 3 juillet 2018

Прочитај повеќе

Шекеринска од Дебар: Минималната плата ќе биде 20.000 денари

Слободен печат

Силјановска – Давкова: Нема самопочит, без почит кон предците, кон историјата, нема дрво без корен

Слободен печат

Мицкоски: Се пријавувам да бидам првиот кандидат за ветинг на македонската политичка сцена

Слободен печат

Спасовски: Народот ги виде Скопје 2014 во стиропор и ВМРО-ДПМНЕ во криминал и веќе избра сигурна иднина и пари кај граѓаните

Слободен печат

Вучиќ ја пофали Македонија дека чесно тестирала и се пофали дека Србија направила најмногу тестови во регионот

Слободен печат

Ахмети од Кичево: Македонија се гордее со Мајка Тереза, ќе се гордее и со премиерот Албанец

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Силен и пороен дожд поплави улици во Битола (ВИДЕО)

Слободен печат

Денес е најлошиот ден од почетокот на пандемијата во светот, новозаразени има преку 200 илјади

Слободен печат

Заев: Ги отворивме вратите кон ЕУ и НАТО, со обезбеден идентитет и со признат јазик

Слободен печат

Филипче: Ќе почнеме со изградба на Клинички центар, првиот блок ќе биде готов за четири години

Слободен печат

Силјановска покажа како се „денса“: Треска на саботната вечер (ВИДЕО)

Слободен печат

Најмалку 43 убиени во судири во Јужен Судан, украдени и десетици говеда

Слободен печат