БРЕД ПИТ се повлекува од глумата и започнува НОВ БИЗНИС! - Слободен печат

БРЕД ПИТ се повлекува од глумата и започнува НОВ БИЗНИС!

Познатиот глумец Бред Пит минатата недела најави дека се повлекува од актерството. Во разговор за австралискиот GQ, холивудскиот заводник рекол дека глумата треба да им припадне на помладите колеги, и дека тој ќе ужива во работата зад камерите.

Бред Пит планира сериозно да му се посвети на новиот бизнис и во дворот на својата луксузна куќа во Лос Анџелес да направи фарма за пчели.

Како што пренесуваат амрианските медиуми, Бред за пчеларство го заинтересирал Леонардо ди Каприо. Инаку пчеларството не е новост меѓу холивудските глумци. Скарлет Јохансон и Морган Фримен се само некои од познатите кои станале пчелари.

 

Прочитајте и...  Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Зоран Заев: Јадам што има во фрижидерот, паштета, салама, виршли, не знам да зготвам ништо! (ФОТО)

Слободен печат

Ноле ти си цар! Најдобриот тенисер на светот се симна пред својата зграда и играше тенис со дечињата! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кејт Мидлтон: Мачнините за време на бременоста постојат и во кралското семејство

Слободен печат

Ова не ти е „Пајнер“: Водителот Миро Кацаров се скара со бугарска старлета во емисија (ВИДЕО)

Слободен печат

Анастасија Ражнатовиќ не престанува: Објави жешко видео на кое позира во пресекси бикини (ВИДЕО)

Слободен печат

Светските ѕвезди првиот танц го играле на овие песни! Кој е вашиот избор? (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

8 + 18 =

Прочитај повеќе

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Слободен печат

Нов гаф во кралското семејство: Официјалната интернет страница се претвори во страница за возрасни (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Слободен печат

Поранешната Мис Универзум покажа совршено тело, а немирните гради сакаа да го напуштат нејзиното бикини! (ФОТО)

Слободен печат

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Слободен печат

Кристина Мандарина пере луксузни автомобили – Ги сакам овие ѕверки (ФОТО)

Слободен печат