Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Откако после наградите SAG за прв пат беа фотографирани заедно после 15 години, Бред Пит и Џенифер Анистон ја размрдаа имагинацијата на милиони фанови кои сакаат повторно да ги видат заедно.

На меѓународниот филмски фестивал во Санта Барбара вчера вечер новинарите го прашале Бред Пит дали планира да ја земе Џенифер Анистон како партнерка за доделувањето на Оскарите следниот месец, а за неговата реакција не престанува да се збори.

Прочитајте и...  Луна Џогани откри колку помошници има Цеца во куќата и со кого пораснале Вељко и Анастасија! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Знаци кои укажуваат дека вашиот партнер се плаши од сериозна врска!

Слободен печат

Луна Џогани откри колку помошници има Цеца во куќата и со кого пораснале Вељко и Анастасија! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дали влашката магија е „знаменитост“ на српскиот туризам која привлекува сè повеќе странци?

Васко Спасоски

Мистерија и криминал во Европа: Серии за оние на кои им е преку глава од англосаксонската продукција (ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да облече ваков фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Станете згодни како Бразилките за само еден месец со оваа најпопуларна диета

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Исчезна најголемиот еквадорски водопад! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не, ова не е најжешкиот кадар: Девојката на Бонд ги сними најпровокативните сцени! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ѓорѓе Давид за страшните глетки во болницата: До мене почина човек кој беше примен кога дојдов и јас

Слободен печат

За Нивес почна летото: Излезе на тераса и го „изгоре“ задникот (ФОТО)

Васко Спасоски

Поетот кој нè учеше да не заборавиме да бидеме среќни, лесно умира оној кој не патува…Имал три жени, бегал од режимот, а ракописите му се спалени!

Слободен печат

Сите теории на заговор на едно место

Срѓан Ивановиќ